post@dmcregnskap.no 32 27 79 90

Vi har kontorer på Gulskogen i Drammen, og på Sætre i Asker.

Avdeling Drammen

Arboallèen 17, 3048 Drammen,
Postboks 4125 Gulskogen, 3005 Drammen
Tlf: 32 27 79 90
Epost: post@dmcregnskap.no

Avdeling Sætre:

Nordre Sætrevei 4, 3475 Sætre
Postboks 121, 3476 Sætre
Tlf: 32 79 26 60
post.hurum@dmcregnskap.no

Avdeling Drammen


Disse hyggelige og dyktige medarbeiderene møter du i Drammen.

May-Liz Christensen

Daglig leder

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 934 97 220

may-liz@dmcregnskap.no

Jon-Anders Hindhamar

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 924 94 820

jon-anders@dmcregnskap.no


Kim Yen Ho

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 409 86 844

kimy@dmcregnskap.no


Ingeborg Saksvik

Regnskapskonsulent

Tlf direkte 907 45 269

ingeborg@dmcregnskap.no


Per Ole Helgerud

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 913 37 983

per.ole@dmcregnskap.no


Anita Galleberg

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 480 86 154

anita@dmcregnskap.no


Hege M. Ekerhovd Jensrud

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 922 46 203

hegee@dmcregnskap.no


Iselin Christensen

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 416 80 388

iselin@dmcregnskap.no


Hanne Rebo

Regnskapskonsulent

Tlf direkte 952 47 724

hanne@dmcregnskap.no


Eirik Bardalen

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf dirkete 922 37 204

eirik@dmcregnskap.no


Ellen-Merete Amble

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 901 51 538

ellen-merete@dmcregnskap.no


Kirsti Tveten Finstad

Statsautorisert regnskapsfører

Tlf direkte 408 72 818

kirsti@dmcregnskap.no


Avdeling Sætre


På Sætre møter du disse hyggelige og dyktige medarbeiderene.

Hege Katrud Thorvaldsen

Regnskapskonsulent

Tlf direkte 920 39 129

hege@dmcregnskap.no


Roger Jaksland

Regnskapskonsulent

Tlf dirkete 924 40 109

roger@dmcregnskap.no


Jorun Haugan

Regnskapskonsulent

Tlf direkte 934 64 171

jorun@dmcregnskap.no


Se kart

DMC Regnskap AS, avd Drammen

Arboallèen 17, 3048 Drammen, Postboks 4125, Gulskogen 3005 Drammen Tlf 32 27 79 90
post@dmcregnskap.no
Se kart

DMC Regnskap AS, avd Sætre

Nordre Sætre vei 4 Postboks 121, 3476 Sætre Tlf 32 79 26 60
post.hurum@dmcregnskap.no